pl

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji targów HOBBY, które odbędą się w dniach 7-8 października 2017 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Hobby to wyjątkowe i największe w skali kraju wydarzenie gromadzące producentów i dystrybutorów modeli, makiet, akcesoriów, materiałów oraz narzędzi modelarskich, kluby, modelarnie i wydawnictwa. Producenci i dystrybutorzy gier towarzyskich, komiksów również znajdują tu wierne grono odbiorców.

Zwiedzającymi Hobby są pasjonaci modelarstwa, a przede wszystkim całe rodziny poszukujące sposobu na ciekawe spędzanie wolnego czasu, spragnione widoku fantastycznych makiet, a także zainteresowane podziwianiem kunsztu i precyzji wykonania modeli kolejowych, lotniczych, morskich czy samochodów. W spotkaniu uczestniczą też miłośnicy gier planszowych i komiksów z niecierpliwością czekający na nowości wydawnicze. To, co wyróżnia targi Hobby to również wielopokoleniowy charakter wydarzenia - tu każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Obserwując rozwój rynku oraz potrzeby potencjalnych zwiedzających rozszerzamy edycję 2017 o dodatkową tematykę: majsterkowanie oraz sekcja DIY (np. renowacja mebli), kaligrafia oraz rysunek, nowe technologie - szkoły programowania. Nie zapominamy o najmłodszych, zabawki konstrukcyjne oraz kreatywne pomogą rozwijać pasje już od najmłodszych lat.

Wystawcom udział w targach stwarza możliwość popularyzacji różnego rodzaju hobby wśród szerokiego grona klientów poprzez bezpośredni kontakt z pasjonatami. W ubiegłym roku Hobby oraz organizowane w tym samym czasie Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci Happy Baby, Salon Zoologiczny Aqua&Zoo zgromadziły prawie 16 000 zwiedzających.

Zgłoś się do nas jako wystawca już teraz!

Pobierz prezentację dla wystawców i dowiedz się więcej. -> Rodzinny Weekend na Targach.pdf

targi_hobby_wystawcy.jpg

targi_hobby_atrakcje_dla_dzieci.jpg

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact