Organizator: Grupa MTP

Strefa Sportowa

Podziel się

Deska, piłka nożna, aikido czy akrobatyka - na HOBBY sport definiowany jest w różny sposób. Oto strefa dla osób, które kochają ruch.

STREFA SPORTOWA

Strefa Piłki Nożnej - Akademia Piłkarska Reissa
W poszukiwaniu następcy Roberta Lewandowskiego! Zarówno dzieci jak i dorośli, zobaczą jak wygląda trening i zabawa z piłką nożną. Zainteresowanych, młodych piłkarzy zapraszamy do spróbowania swoich sił.

Strefa Poznańskiego Centrum Akrobatyki
W tej części Targów HOBBY przekonacie się na własnej skórze, że ludzkie ciało jest zdolne do wszystkiego. Zapraszamy na zajęcia od Poznańskiego Centrum Akrobatyki.

Strefa Longboardu od Poznań Longboard Crew
Na punkcie desek na kółkach oszalał cały świat! Dlatego też na HOBBY nie może zabraknąć specjalnej strefy Longboardu. Ekipa Poznań Longboard Crew nauczy Cię, jak bezpiecznie postawić pierwsze kroki na desce. Pokaże także na własnym przykładzie, że na longboardzie można tańczyć, a nawet jechać szybciej niż samochód. Oprócz tego podpowiedzą, jak zacząć longboardową przygodę i gdzie w Poznaniu wyskoczyć pośmigać.

Strefa Quidditcha od Poznań Capricorns
Mugole ominą to miejsce szerokim łukiem. Tylko dla czarodziejów specjalna Strefa Quidditcha od zespołu Poznań Capricorns. Zobacz, czy uda Ci się złapać Złoty Znicz.

Strefa Aikdio od Aikido Kids Poznań
Japońska sztuka walki na HOBBY. Aikido Kids Poznań pokaże, co ma najlepszego i sprawi, że zostaniesz prawdziwym wojownikiem.

Strefa biegu z przeszkodami od Dirty Sparrows
Na HOBBY czeka na Was szereg wyzwań! W przestrzeni od Dirty Sparrows zmierzycie się z różnymi przeszkodami, a kto wygra... Zobaczycie sami! 

Strefa Jiu-Jitsu od Grace Barra Poznań
Zapraszamy na matę. Zawodnicy Jiu-Jitsu czyli brazylijskiej sztuki walki w parterze zaprezentują kilka chwytów i pokażą prawdziwego ducha sportu. Spróbować może każdy! 

Strefa wrotkarstwa od ZICO
W tej części HOBBY zobaczysz, że jazda na wrotkach to prawdziwa sztuka. ZICO zapewni tor z pokazami i miejscem, gdzie każdy spróbuje swoich sił.

Strefa geocachingu od Keszomaniacy.pl
Czym jest geocaching? O tym opowiedzą pasjonaci z Keszomaniacy.pl. Sami jesteśmy ciekawi! 

KUP TAŃSZY BILET NA HOBBY