Organizator: Grupa MTP

Strefa Modelarstwa

Podziel się

Modelarstwo w najlepszym wydaniu. Zobacz, co pokażą prawdziwi pasjonaci z różnych części Polski.

STREFA MODELARSTWA

Strefa Polskiego Związku Modelarzy Kolejowych
Pasja, która jest znana od wieków i przyciąga tłumy. Na HOBBY znajdzie się pokaźna kolekcja modeli kolejkowych od Polskiego Związku Modelarzy.

Strefa Modeli Pojazdów od MotoShowMiniatura.fora.pl
W tej części znajdą się dzieła kolekcjonerów i modelarzy, którzy zaprezentują w głównej mierze pojazdy w skali 1:43, ale także 1:87, 1:72, 1:43 oraz 1:18. Będą to zarówno samochody osobowe jak i motocykle, autobusy, ciężarówki, tramwaje, samoloty czy sprzęt wojskowy.

Strefa TT Silesia
W tej części zobaczymy kolekcję od prawdziwych pasjonatów. Grupa Modelarzy Kolejowych TT Silesia została utworzona w lutym 2018 roku z inicjatywy czterech modelarzy, którzy za główny cel postawili sobie dobrą zabawę w łączącym ich hobby - modułowym modelarstwie kolejowym w skali 1:120. Największymi modułami składającymi się z wielu skrzynek są stacje: Balin, Januszów, oraz stacja techniczna TC2 wraz z zazwyczaj przylegającą do niej Pętlą.

Warsztaty Modelarskie w Poznaniu
Na targach HOBBY każdy będzie mógł podejrzeć w jaki sposób tworzy się modele redukcyjne lub maluje figurki, oraz zobaczyć efekty prac modelarzy. Grupa Warsztaty Modelarskie w Poznaniu przygotuje także specjalną ofertę promocyjną. 

KUP TAŃSZY BILET NA HOBBY