Organizator: Grupa MTP

Strefa Kultury i Sztuki

Podziel się

Warsztaty, pokazy, wystawy - to tylko wierzchołek góry kultury i sztuki na HOBBY. Zobacz, co znajdziesz w poszczególnych częściach.

STREFA KULTURY I SZTUKI

Strefa Estrady Poznańskiej
Tylko na Targach HOBBY wyjątkowa wystawa plakatów wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Estradę Poznańską m.in. Animator - Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych, Beat2Beat czy Noc Muzeów.  Za kreacje wizualne odpowiadają najciekawsi artyści młodego pokolenia grafików. Dodatkowo Estrada Poznańska zorganizuje warsztaty dla dzieci (znane z cyklu Dzieciaki na Piętrze). Najmłodsi otrzymają także prezenty w ramach projektu Kulturalny Stary Rynek.

Strefa Zostań Vlogerem i Dziennikarzem z green screenem
W tej części zapraszamy na warsztaty organizowane przez redakcje Flesza oraz Kuriera Akademickiego z Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na HOBBY odbędą się trzy warsztaty: „Nie wierz własnym oczom, czyli krótka instrukcja obsługi green screena” i „Po obu stronach kamery. Praca dziennikarza i operatora w praktyce” oraz „Nie garb się! Kilka słów o właściwej postawie przed kamerą”.

Czytelnia Komiksów
Chwila relaksu przy komiksach? Proszę bardzo! Zapraszamy do specjalnej strony od Biblioteki Uniwersyteckiej. Możecie tam zarówno wypożyczyć i poczytać komiks, jak i wziąć udział w warsztatach.

Strefa Małego Inżyniera
W poszukiwaniu małego Einsteina. Zapraszamy na warsztaty dla najmłodszych z programowania, robotyki i elektroniki. Dodatkowo eksperymenty chemiczne i fizyczne. Warsztaty będą odbywały się przez cały czas trwania Targów – od 10:00 do 18:00 w dniach 14 i 15 listopada 2020 roku.

Wystawa robotów
Na HOBBY zobaczycie roboty autorstwa Wiktora, studenta Politechniki Poznańskiej, który zaprezentuje m.in. manipulatora "Copernicus" sortującego krążki oraz robota dwunożnego, czteronożnego, a także klasy SCARA.

Warsztaty artystyczne od Pracovnia Art
Jak stworzyć dzieło sztuki? Przekonaj się sam, odwiedzając przestrzeń Pracovni Art. Wyjątkowe warsztaty artystyczne są zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Strefa Winyli
Pokaźna kolekcja winyli na HOBBY. Dla fanów kultury i sztuki jest to czarne złoto. Z tego powodu winyli na HOBBY nie zabraknie! 

Stoiska od KiK, Fila Polska i Czytam.pl
Kultura i Sztuka bez książek i komiksów? Nie ma takiej opcji! Na HOBBY znajdziesz najciekawsze tytuły na stoiskach naszych wystawców. Warto znaleźć interesujące tytuły na długie, zimowe wieczory. 

KUP TAŃSZY BILET NA HOBBY