Organizator: Grupa MTP

Strefa Gier Planszowych

Podziel się

Zobacz, co znajdzie się w Strefie Gier Planszowych na Targach HOBBY 2019

STREFA GIER PLANSZOWYCH

Festiwal Gier Planszowych GRAnat
Organizatorem jest Fundacja Zagrajmy, która przygotuje liczne stoiska z najciekawszymi grami planszowymi. Oznacza to, że na HOBBY znajdzie się prawdziwy Games Room. Znajdą się tu tytuły zarówno dla doświadczonych Graczy, jak i dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego – ekipa GRAnatu objaśni Wam wszystkie zasady i pomoże wybrać coś ciekawego!

Strefa sklepu CUBE
CUBE czyli główny zaopatrzeniowiec Poznaniaków w różnego rodzaju gry planszowe i karciane. Sklep oferuje niezliczone ilości gier w tym premiery ze światowych targów. Na HOBBY zaprezentują, po raz pierwszy w Polsce, najnowsze gry, które zostały pokazane na Targach Spiel w Essen. Dodatkowo, Cube poprowadzi Games Room dla najmłodszych!

Czytaj dalej...


Strefa Prototypów
Pampera - Poznańskiej Grupy Testerów Gier Planszowych na HOBBY. Każdy, kto odwiedzi to miejsce weźmie udział w otwartym teście niejednej gry planszowej, która jeszcze nie ujrzała światła dziennego. Pamper może przetestować także Twoją grę, aby to zrobić odezwij się do nich na Facebooku.

Strefa Rebel
i wszystko gra! Na miejscu gry planszowe i towarzyskie, łamigłówki, RPG, gry karciane, gry figurkowe i bitewne, książki i czasopisma oraz wiele innych.

Strefa Go od stowarzyszenia Honte
Wielkopolski Ośrodek Go "Honte" serdecznie zaprasza na spotkanie z rewelacyjną grą planszową Go. Przyjdź i poznaj jej zasady, a także zmierz się w turniejach dla początkujących. Dla spragnionych łamigłówek stowarzyszenie przeprowadzi konkurs na Przebiegłego Goistę!

Strefa G3
Popularny sklep z grami planszowymi uzupełni Strefę Gier na HOBBY. G3 także zaprezentuje pozycje z targów Spiel w ESSEN.

KUP TAŃSZY BILET NA HOBBY

A tak wyglądała Strefa Gier Planszowych w 2019 roku