pl

3 wydarzenia w cenie 1 biletu!

27-28 października to Weekend Pasjonatów na Targach Poznańskich. Zapraszamy Was nie tylko na Targi HOBBY, ale również Retro Motor Show i AquaZoo — a to wszystko z jednym biletem!

więcej

1000 m2 strefy LEGO tylko na Targach HOBBY!

Kto z nas nie kocha klocków LEGO? Łączą pokolenia, nigdy się nie nudzą i nie wychodzą z mody! Ciągle zaskakują nas nowymi możliwościami i zestawami. Tylko w trakcie Targów HOBBY będziecie mieli możliwość zwiedzić niesamowitą, przygotowaną specjalnie na tę okazję ekspozycję!

więcej

Czas wyruszyć w HOBBY'styczną podróż!

Kiedy ostatnio spędziliście cały weekend na realizowaniu swoich pasji? 27 i 28 października będzie do tego świetna okazja! Przygotowujemy dla Was kolejną edycję HOBBY — pełnego atrakcji wydarzenia dla pasjonatów w każdym wieku!

więcej

Nie czekaj - już dziś kup tańszy bilet na HOBBY

Targi Hobby coraz bliżej, 27 i 28 na Międzynarodowych Targach Poznańskich zagości kolejna edycja targów, które skupiają wokół siebie pasjonatów różnych dziedzin. Nie czekaj - dołącz do nich i już dziś kup tańszy bilet na HOBBY!

więcej

Golden Marketing Conference - nowy wymiar marketingu

Już 14-15 listopada w Katowicach odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingowe tej jesieni w Polsce.

więcej

Na targach tłoczno od atrakcji

Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

więcej

Global Exhibitions Day po raz trzeci!

6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

więcej