pl

Poznań Hobbystów

Zeszły weekend był w Poznaniu weekendem pełnym wrażeń i pasji. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się targi HOBBY, Retro Motor Show i Aqua&Zoo - święto hobbystów w każdym wieku. Co można było zobaczyć w tym roku?

więcej

Pierwszy dzień targów HOBBY 2018 za nami!

Gigantyczne makiety kolejkowe, warsztat modelarza, zachwycające ekspozycje LEGO, szybkie jak błyskawica samochody zdalnie sterowane. Moglibyśmy jeszcze długo tak wymieniać, ale... zobaczcie sami, co działo się pierwszego dnia HOBBY na Targach Poznańskich. Jeśli nie byliście z nami dzisiaj, koniecznie musicie zobaczyć to na własne oczy w niedzielę!

więcej

HOBBY'styczny PLAN!

Kiedy ostatnio spędziliście cały weekend na realizowaniu swoich pasji? 27 i 28 października będzie do tego świetną okazja! Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję HOBBY - pełnego atrakcji wydarzenia dla pasjonatów w każdym wieku! A czego doświadczą zwiedzający w tych dniach Targi HOBBY pasjonaci?

więcej

ATA czyli emocje zdalnie sterowane!

Już 10 rok z rzędu firma ATA będzie gościć na Hobby! Zobaczcie, co tym razem dla nas szykują :)

więcej

Festiwal Gier Planszowych GRAnat

Jesteście ciekawi jakie atrakcje przygotowała Fundacja Zagrajmy podczas tegorocznego Festiwalu Gier Planszowych, który na targach HOBBY będzie miał już swoją kolejną odsłonę? Przedstawiamy informacje, na które zapewne każdy z Was czekał!

więcej

Gry, premiery i porady przy stoisku CUBE na HOBBY

W okolice stoiska Cube zapraszamy całe rodziny, małych i dużych, do wspólnego grania w planszówki. Będziemy przedstawiać najnowsze gry. Odbędą się pokazy premierowe oraz nauka "Mniam Mniam Placki", udostępnimy również i chętnie pomożemy postawić pierwsze kroki, w nasze najpopularniejsze tytuły!

więcej

Naucz się kaligrafii na HOBBY!

Kaligrafia to wspaniałe Hobby. Dlatego nie może jej zabraknąć na targach Hobby! Pierwsze arkana sztuki pisania odkryją przed nami Aga Pisze - Agnieszka Wągrowska i Marianna Moori - Barbara Wilińska. Calligraphy & Music

więcej

GO na HOBBY!

Najstarsza gra planszowa czeka na odkrycie! Wielkopolski Ośrodek Go "Honte" zaprasza serdecznie wszystkich miłośników gier planszowych, jak i kultury azjatyckiej do stoiska Go. Poznasz tam zasady tej rewelacyjnej gry oraz spędzisz czas ze znajomymi w ciekawy sposób. Będziesz mieć też okazję sprawdzić się w turnieju dla początkujących. Przyjdź i przekonaj się sam!

więcej