pl

1. Dlaczego warto przyjechać na Targi HOBBY?

Na Targach HOBBY masz możliwość podróży do świata niesamowitych pasji — hobby, które znamy od pokoleń i fascynujących nowinek technologicznych. Przeżyj dwa dni pełne wrażeń i inspiracji. Odwiedź wielkie przestrzenie stref tematycznych: modelarskiej, LEGO, gier planszowych i komiksów, samochodów RC. Weź udział w warsztacie kaligrafii albo robotyki. Naucz się odnawiać stare meble, spróbuj wyjść z escape room'u, przenieś się w wirtualny świat VR.

2. Jaka jest cena biletu na HOBBY 2018?

Ceny biletów w przedsprzedaży to:

- Bilet normalny jednorazowy + parking 37 zł

- Bilet normalny jednorazowy 17 zł

W dniu wydarzenia:

- Bilet normalny jednorazowy + parking 53 zł

- Bilet normalny jednorazowy 23 zł

3. Gdzie mogę kupić bilety?

Bilety w przedsprzedaży można kupić na stronie internetowej Ticketmaster oraz Tixer, a także stacjonarnie w sieci sklepów EMPIK.

4. Czy bilety na HOBBY 2018 mogą się skończyć?

Tak, ze względu na rosnące zainteresowanie targami oraz względami bezpieczeństwa, istnieje możliwość czasowego wstrzymania sprzedaży. O wszystkich informacjach będziemy informować na bieżąco.

5. Czy zaoszczędzę kupując wcześniej bilet na Targi HOBBY 2018?

Tak, kupując bilet w przedsprzedaży online, można skorzystać z promocji cenowych. Kupując w przedsprzedaży normalny bilet jednorazowy oszczędzasz 26%, natomiast kupując jednorazowy bilet normalny wraz z parkingiem korzystasz z 30% zniżki. Więcej informacji: http://bit.ly/Bilet_dlaZwiedzajacych

6. Czy muszę drukować bilet na HOBBY 2018 zakupiony online?

Nie, wystarczy, że zabierzesz ze sobą telefon, albo tablet, na którym masz zapisany plik z biletem. Jeśli jednak chcesz, możesz  również wydrukować bilet.

7. Mój bilet wygląda dziwnie, jak mogę sprawdzić czy jest ok?

Przede wszystkim nie pokazuj jego zdjęcia publicznie w Internecie. To umożliwi innym osobom wydruk kodu kreskowego, który upoważnia do wejścia na bramce.

8. Czy mogę kupić bilety podczas trwania Targów HOBBY 2018?

Tak, kasy będą czynne przez okres trwania targów. Pula biletów na HOBBY jest ograniczona i sprzedaż w kasach może być wstrzymana, dlatego zachęcamy do zakupu biletów w procesie przedsprzedaży.

9. Czy dzieci muszą płacić za bilet?

Dzieci do lat 3 włącznie nie płacą za bilet. Aby otrzymać darmową wejściówkę, dla dziecka, należy podejść do kierownika holu i poprosić o dany dokument, następnie postępować zgodnie z jego wskazówkami. Stanowisko kierownika znajduje się przy kasach biletowych w każdym wejściu na teren targów.

10. Czy honorowana jest Karta Dużej Rodziny?

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą kupić bilety na HOBBY 2018. Bilety w cenie 5 zł/os. dostępne wyłącznie dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny (lokalne karty nie będą honorowane). Z kartą Dużej Rodziny należy podejść do Kierownika na wejściu. Na podstawie Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny zostanie wydany dokument i następnie z nim należy podejść do kasy, aby kupić bilet w tańszej cenie.Każdy członek rodziny, który chce skorzystać z promocji musi okazać swoją kartę Kierownikowi.

Bilety z kartami Dużej Rodziny będą sprzedawane tylko w wejściach:

- w Holu Północnym (World Trade Center, wejście od ul. Bukowskiej)

- w Pawilonie 3A (róg Bukowskiej/Roosevelta, wejście vis a vis Bałtyku)

- w Holu Południowym (ul. Głogowska 16, wejście po dawnej restauracji McDonald's)

Bilety w cenie 5 zł/os. można zakupić tylko w kasach stacjonarnych na terenie MTP w dniu wydarzenia.

11. Czy są bilety grupowe dla szkół?

Tak. Bilety grupowe dla szkół będzie można zakupić w dniu wydarzenia okazując dokument z listą uczniów, który będzie przypieczętowany przez dyrektora szkoły lub okazując minimum 10 legitymacji szkolnych z jednej placówki. Cena biletów grupowych za jedną sztukę to 12 zł.

12. Czy można robić zdjęcia ekspozycji targowych?

Tak, można robić zdjęcia ekspozycji.

13. Jak dojechać na Targi HOBBY 2018?

Dojazd komunikacją miejską:

Wejście Wschodnie od ulicy Głogowskiej - tramwaj linii 5,6,8,10,11,18, przystanek Most Dworcowy.

Wejście Północne od ulicy Grunwaldzkiej – tramwaj linii 6,13,15, autobus linii 48, 59, 63, 64, 69, 77.

Dworzec Kolejowy oraz Dworzec Autobusowy znajdują w bezpośrednim sąsiedztwie wejść od ulicy Głogowskiej.

14. A jeśli przyjdę samochodem?

Międzynarodowe Targi Poznańskie oferują swoim gościom 24 godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych, na ulicy Matejki 63. Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy. Zaparkowanie własnego auta w Strefie Płatnego Parkowania nie tylko wiąże się z opłatą, ale będzie także bardzo utrudnione ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych.

Zachęcamy również do skorzystania z Parkingu Rondo Kaponiera zlokalizowanego pod Rondem Kaponiera. Cena: 3zł/godzina, na miejscu można płacić tylko w automacie kasowym (kasa automatyczna). Kasa przyjmuje gotówkę: bilon i banknoty, wydaje resztę w monetach oraz przyjmuje płatności kartą.

15. Przyjdę pieszo, którędy mogę wejść na Targi HOBBY 2018?

Wejście na teren targów możliwe jest od ulic:

- ul. Grunwaldzkiej (Wejście Północne)

- ul. Głogowskiej 10 /Most Dworcowy (Wejście Wschodnie)

16. Czy na terenie targów mogę kupić coś do jedzenia?

Tak – zarówno obiad jak i przekąski, napoje i słodycze znajdziesz na terenie Targów. W pawilonie 5 zlokalizowana  jest kawiarnia MTPcafe oraz restauracja MTPbistro, w którym można zjeść lunch czy obiad.

17. Czy na terenie targów jest bankomat?

Na terenie targów można wypłacić gotówkę korzystając z funkcji cashback przy okazji dowolnych zakupów w punktach MTPcafe i MTPbistro. Maksymalny limit wypłacanej gotówki to 300 zł - karty VISA, 500 zł - karty MasterCard. Bankomat zlokalizowany jest poza terenem targów przed Wejściem Wschodnim od strony Mostu Dworcowego /ulicy Głogowskiej.

18. Czy na jednym bilecie można wchodzić i wychodzić poza teren targów?

Nie, bilety sprzedawane na Targi HOBBY 2018 są jednorazowego wejścia. Opuszczając teren targów danego dnia nie ma możliwości powrotu na HOBBY 2018 na tym samym bilecie.

19. Czy na teren targów można wejść z psem?

Nie, zgodnie z Regulaminem dla Zwiedzających psy oraz pozostałe zwierzęta nie zostaną wpuszczone na teren targów.

20. Czy są dostępne szatnie?

Tak, szatnie będą dostępne w cenie 2 zł za sztukę oddanej odzieży.