pl
home

Poznańskie Spotkania Komiksowe

Sobota 11:00 "Dziecięcy" nie znaczy "dziecinny". Najciekawsze komiksy dla najmłodszych Subiektywny przegląd historii obrazkowych, przy których dorośli mogą bawić co najmniej się równie dobrze jak ich pociechy.
Sobota 12:00 Studio Ghibli - wyjątkowe animacje nie tylko dla dzieci Studio Ghibli to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, wpływowych i uhonorowanych japońskich wytwórni. Prelekcja o tym, dlaczego doszło do powstania studia, czym charakteryzują się jego produkcje i dlaczego warto się z nimi zapoznać niezależnie od wieku.
Sobota 13:00 Turniej gry "Time's up!" Turniej świetnej gry uwielbianej przez wszystkich fanów kalamburów!
Sobota 15:00 Turniej gry "Dobble: Star Wars" Gra Dobble jest jedną z najpopularniejszych karcianek na świecie. Tym razem na chętnych czekają zmagania w świecie Gwiezdnych Wojen! Zapraszamy wszystkich wielbicieli!
Niedziela 10:00 I Ty możesz stworzyć swojego super bohatera Warsztaty lepienia figurek z plasteliny dla najmłodszych uczestników PGA Hobby.
Zajęcia mają na celu zachęcenie Waszych pociech do rozwinięcia swojej wyobraźni i stworzenia (ulepienia z plasteliny ) swojego ulubionego super  bohatera.
Niedziela 11:00 Warsztaty komiksowe dla początkujących Warsztaty rusunkowe dla młodych adeptów sztuki komiksu, którzy w trakcie spotkania będą mogli dowiedzieć się jak zrobić komiks, oraz będą mogli spróbować własnych sił w tworzeniu rysunków.
Niedziela 13:00 Rodzina największego komiksowego samotnika - Batmana Ilu właściwie było Robinów? Który nosił pelerynę Nietoperza, a który został zamordowany? Jaki kolor włosów ma Batgirl? Jeżeli pogubiłeś się w wielokolorowym tłumie pomocników Batmana - zapraszam na prelekcję.
Niedziela 14:00 I Ty możesz stworzyć swojego super bohatera Warsztaty lepienia figurek z plasteliny dla najmłodszych uczestników PGA Hobby.
Zajęcia mają na celu zachęcenie Waszych pociech do rozwinięcia swojej wyobraźni i stworzenia (ulepienia z plasteliny ) swojego ulubionego super  bohatera.
Niedziela 15:00 Turniej gry "Komiks" Macie bujną wyobraźnię? Lubicie wymyslać ciekawe historie? Zatem turniej gry "Komiks" jest w sam raz dla Was!