pl
home

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji targów HOBBY, które odbędą się w dniach 22-23 października 2016 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Podążając za zmianami zachodzącymi na rynku oraz rosnącymi potrzebami wystawców jak i zwiedzających, w tym roku poszerzyliśmy zakres tematyczny dwudniowego wydarzenia m.in. o numizmatykę i filatelistkę. Targom towarzyszy również nowe hasło: Spotkania ludzi z pasją.

HOBBY to wyjątkowe i największe w skali kraju wydarzenie gromadzące producentów i dystrybutorów modeli, makiet, akcesoriów, materiałów oraz narzędzi modelarskich, kluby, modelarnie i wydawnictwa. Producenci i dystrybutorzy gier towarzyskich, komiksów również znajdują tu wierne grono odbiorców. Mamy nadzieję, że pasjonaci i kolekcjonerzy monet, znaczków, pocztówek i innych ciekawych eksponatów na stałe zagoszczą na targach, wzbogacając program merytoryczny oraz ekspozycję wystawienniczą.

Zwiedzającymi HOBBY są pasjonaci modelarstwa, a przede wszystkim całe rodziny poszukujące sposobu na ciekawe spędzanie wolnego czasu, spragnione widoku fantastycznych makiet, a także zainteresowane podziwianiem kunsztu i precyzji wykonania modeli kolejowych, lotniczych, morskich czy samochodów. W spotkaniu uczestniczą też miłośnicy gier planszowych i komiksów z niecierpliwością czekający na nowości wydawnicze. To, co wyróżnia targi HOBBY to również wielopokoleniowy charakter wydarzenia - tu każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Wystawcom udział w tragach stwarza możliwość popularyzacji różnego rodzaju hobby wśród szerokiego grona klientów poprzez bezpośredni kontakt z pasjonatami. W ubiegłym roku Hobby oraz organizowane w tym samym czasie Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci HAPPY BABY, Salon Zoologiczny AQUA&ZOO i Targi Gier Video i Multimedialnej Rozrywki Poznań Game Arena, zgromadziły ponad 64 000 odwiedzających.