pl
home

Tu się gra - Lato na targach!

W sobotę 15 lipca "Lato na Targach" opanują mali i duzi gracze. Specjalnie dla nich przygotowujemy escape room dla dzieci i rodziców, wypożyczalnię gier planszowych i gry z dawnego podwórka. Wszystkie atrakcje są bezpłatne!

więcej

Bzik w odwiedzinach!

Nasz Bzik rusza w świat i odwiedza ciekawe miejsca w Poznaniu i okolicy!

więcej

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Taty!

Wszystkim Ojcom składamy najserdeczniejsze życzenia - ponieważ każdy z Was jest bohaterem swojego dziecka! Życzy zespól targów Happy Baby, Hobby oraz salonu Aqua&ZOO.

więcej

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

Mamy dla Was Rodzinny Konkurs!

Z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dania Taty!

więcej

Kochanym Mamom!

Mom Power! Wszystkim cudownym Mamom dziękujemy za to że jesteście!

więcej

Targi Poznańskie promują polską modę (video)

Tancerze You Can Dance zatańczyli w nowym spocie projektu Polska Moda. Zobacz piękną choreografię w loftowych halach MTP!

więcej