pl
home

Targi Hobby, Happy Baby oraz Aqua&ZOO zakończone!

W dniach 7-8 października, kilkanaście tysięcy osób znalazło BZIKA dla siebie czy dziecka, podczas Rodzinnego Weekendu na targach.

więcej

Pierwszy dzień Rodzinnego Weekendu za nami – a jutro kolejny!

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń – zabawy na stoiskach wystawców, modele, zwierzaki, warsztaty dla małych i dużych, sceny, konkursy z nagrodami i wiele, wiele innych atrakcji!

więcej

Wystartował najbardziej RODZINNY WEEKEND!

Targi HOBBY, Happy Baby i Aqua&ZOO rozpoczęły się. Zapraszamy wszystkich zBZIKowanych i BZIKujących. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

więcej

KIK - najlepsza przestrzeń komiksowa

Interesujesz się komiksem, a może fantastyką? Tego stoiska nie możesz przegapić!

więcej

Winmar Specjaliści Foto-Video na targach Hobby!

W tym roku Naszych odwiedzających zapraszamy na stoisko firmy WINMAR. Winmar.pl to nie tylko sklep internetowy to również wypożyczalnia sprzętu foto-video oraz KOMIS gdzie możesz sprzedać od ręki swój stary sprzęt lub kupić w super atrakcyjnej cenie.

więcej

UWAGA! zBZIKowane dziecko w aucie!

Przygotowaliśmy specjalnie dla Was unikatowe naklejki na szybę w samochodzie: UWAGA! zBZIKowane dziecko w aucie!

więcej

Bricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci]

Bricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci] to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Na swoim stoisku podczas Happy Baby zapewnią wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których będą uczyć, budować i bawić.... za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®.

więcej

Poznański Festiwal Gier Planszowych GRAnat

Poznański Festiwal Gier Planszowych GRAnat to 2 dni podczas których możecie poznać i zanurzyć się w świat gier planszowych. Na Festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie – konkursy, turnieje i bogatą bibliotekę gier, składającą się z gier zarówno krótkich jak i długich, prostych i skomplikowanych, logicznych i tych wymagających wyobraźni.

więcej
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact